Tak Lewandowski zachował się po meczu! Wiadomo, co z jego nogą [WIDEO]

własne
Robert Lewandowski został brutalnie sfaulowany w meczu z Chorwacją. Po ostatnim gwizdku kapitan w dwóch słowach skomentował swój stan zdrowia.
"Lewy" rozpoczął starcie z Chorwacją na ławce rezerwowych. Michał Probierz tłumaczył tę decyzję lekkim urazem napastnika Barcelony.
W 62. minucie Lewandowski pojawił się na murawie przy prowadzeniu rywali 3:2. Niedługo potem zanotował asystę do Sebastiana Szymańskiego, który ustalił wynik.
W 74. minucie snajper został brutalnie sfaulowany przez Dominika Livakovicia. Bramkarz Chorwacji kopnął piłkę, po czym wyprostowaną nogą trafił Lewandowskiego w okolice kolana. Za swoje zachowanie gracz Fenerbahce wyleciał z boiska, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Kapitan polskiej kadry opuszczał Stadion Narodowy delikatnie kulejąc. Przyznał jednak, że z jego nogą wszystko jest w porządku.
- Noga ok - rzucił Lewandowski w strefie mieszanej.
Lewandowski jest 155-krotnym reprezentantem Polski. W barwach narodowych zanotował 83 bramki i 35 asyst.
Teraz "Lewy" wróci do Barcelony, którą czeka wiele trudnych wyzwań. W najbliższych dniach podopieczni Hansiego Flicka zmierzą się z Sevilllą, Bayernem Monachium i Realem Madryt.
Adam KłosDzisiaj · 00:04