Tak Enrique zachowywał się w szatni PSG. Mocny wybuch Hiszpana [WIDEO]

Twitter Screen
Media społecznościowe obiegło nagranie z udziałem Luisa Enrique. Na materiale pokazano, jak Hiszpan zachowywał się w szatni PSG.
Niedawno na platformie Movistar Plus+ zadebiutował serial dokumentalny poświęcony Luisowi Enrique. W produkcji ukazano kulisy pracy Hiszpana w stolicy Francji.
Media społecznościowe obiegł fragment jednego z odcinków. Materiał został nagrany w przerwie meczu pomiędzy PSG a Realem Sociedad w 1/8 finału minionej edycji Ligi Mistrzów.
Wówczas podopieczni Enrique zeszli do szatni przy wyniku 0:0. Szkoleniowiec postanowił zmotywować swoich piłkarzy, jednak w pewnym momencie nie wytrzymał.
54-latek zaczął krzyczeć i energicznie przemieszczał się po szatni. Nagle wpadł w szał i zrzucił kilka butelek z wodą, które znajdowały się na stole.
Żaden z zawodników PSG nie odważył się zareagować na wybuch Hiszpana. Piłkarze wysłuchali szkoleniowca w milczeniu i powrócili na boisko.
Finalnie przemowa Enrique okazała się skuteczna. W drugiej połowie drużyna ze stolicy Francji zdobyła dwie bramki i wygrała spotkanie wynikiem 2:0.
Filip WęglickiDzisiaj · 08:22
Źródło: Movistar Plus+