SZOK! Wynik meczu zmieniony po 2 godzinach! Burza na igrzyskach

Screen Twitter
Wynik meczu Argentyna - Maroko na igrzyskach olimpijskich został zmieniony. Dziennikarz Gaston Edul przekazał, że sędziowie przenalizowali decydującą bramkę!
W pierwszym meczu piłkarskiego turnieju olimpijskiego Argentyna zremisowała z Marokiem 2:2 (0:2). O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Faworyci doprowadzili do wyrównania dopiero w 106. minucie. Była to ostatnia akcja meczu. Do siatki Marokańczyków trafił wówczas Cristian Medina.
Niedługo później na boisko wbiegli wściekli kibice zespołu z Afryki. Tym samym sędziowie podjęli decyzję o zawieszeniu spotkania, ale wydawało się, że to rozwiązanie chwilowe. Doliczony czas już upłynął, a akcja została zakończona. Piłkarze zbiegli do szatni, gdzie czekali na dalsze rozstrzygnięcia.
Teraz okazało się jednak, że wynik został zmieniony! Dziennikarz Gaston Edul przekazał, że sędziowie przeanalizowali gola strzelonego przez Argentyńczyków. Po dwóch godzinach od zakończenia spotkania uznano, że Medina znajdował się na spalonym.
Tym samym Marokańczycy prowadzili 2:1. To jednak nie był koniec, bo piłkarze musieli ponownie wyjść na boisko. Rozegrane zostały jeszcze trzy dodatkowe minuty.
Argentyńczycy kolejnego gola już nie strzelili. Igrzyska olimpijskie rozpoczęli więc od porażki.
Hubert Kowalczyk24 Jul · 19:08
Źródło: Gaston Edul