Szok! Fatalny błąd Neuera, Bayern na deskach [WIDEO]

Źródło: X / screen
Jhon Duran bohaterem Aston Villi. Kolumbijczyk wykorzystał błąd Manuela Neuera i zapewnił swojej ekipie wygraną 1:0 z Bayernem!
Już po pierwszych minutach Harry Kane powinien mieć na koncie bramkę. Po fantastycznej wrzutce Joshuy Kimmicha Anglik znalazł się jednak na spalonym.
W 24. minucie ofsajd odebrał zaś gola Aston Villi. Jacob Ramsey wyprzedził Kimmicha, przez co Pau Torres niepotrzebnie cieszył się po wbiciu piłki do siatki.
Choć "The Villans" udało się błysnąć za sprawą pojedynczych akcji, to Bayern kontrolował mecz. Martinez ładnie bronił strzały Michaela Olise, Konrada Laimera czy Serge'a Gnabry'ego.
W drugiej części Ollie Watkins podkręcał tempo, jednak "Die Roten" szybko się do niego dostosowywali. Wciąż nader aktywni pozostawali Olise oraz Gnabry.
Do ofensywnych akcji w kolejnych minutach zaczęła podłączać się świeża krew w postaci Musiali czy Sane. Wydawało się, że Bayern w końcu dopnie swego.
Nic bardziej mylnego. W 79. minucie Jhon Duran otrzymał mierzone podanie z głębi pola od Pau Torresa i przelobował zszokowanego Manuela Neuera - Villa Park w ekstazie!
Bayern resztkami sił chciał doprowadzić do remisu. Tel i Gnabry posłali kąśliwe uderzenia, ale Martinez sobie z nimi poradził. Po chwili sędzia skończył mecz.
W trzeciej kolejce fazy ligowej Champions League "The Villans" zmierzą się z Bologną. Bayern czeka zaś prestiżowe spotkanie z Barceloną.
Michał Boncler02 Oct · 22:56