Szok, co zrobił Cavani. Miał przed sobą pustą bramkę [WIDEO]

Screen/Twitter
Boca Juniors ograło na własnym obiekcie Nacional Potosi (4:0) w Copa Sudamericana. Sam wynik mógł być nieco wyższy, gdyby nie pudło Edinsona Cavaniego. Napastnik nie trafił do pustej bramki.
Piłkarze Boca Juniors stanęli na wysokości zadania i triumfem nad Nacionalem Potasi (4:0) zakończyli udział w fazie grupowej Copa Sudamericana. W tabeli uplasowali się oni na drugim miejscu.
Na pierwsze w tym meczu bramki nie było trzeba czekać długo. Już w dziewiątej minucie na 1:0 trafił Kevin Zenon. Kilka chwil później podwyższyli również Edinson Cavani oraz Marcelo Saracchi.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy wynik spotkania na 4:0 ustalił Marcos Rojo. Rezultat pojedynku rozgrywanego w Buenos Aires mógł być nieco wyższy. Fatalną pomyłkę zanotował jednak Cavani.
Reprezentant Urugwaju dostał podanie z bocznego sektora boiska i musiał jedynie umieścić piłkę w pustej bramce. Piłkarz Buenos Aires nieczysto uderzył jednak futbolówkę, co sprawiło, że ta przeleciała minimalnie obok słupka. Po tym pudle 37-latek tylko złapał się za głowę.
Pomyłka napastnika nie zaszkodziła jego drużynie. Piłkarze Boca Juniors zajęli drugie miejsce w tabeli grupy D, dzięki czemu zagrają oni w 1/16 finału rozgrywek Copa Sudamericana.
Edinson Cavani występuje w argentyńskim zespole od lipca 2023 roku. Do tej pory zanotował on 33 mecze i zdobył w nich 14 bramek. Jego kontrakt z Boca Juniors wygasa wraz z końcem grudnia.
Piotr Sidorowicz 30 May · 19:04
Źródło: Twitter