Sześć goli w meczu spadkowiczów z Ekstraklasy! ŁKS wreszcie wygrał [WIDEO]

Pawel Jaskolka / pressfocus
Sypnęło golami w meczu spadkowiczów z Ekstraklasy. Warta Poznań przegrała u siebie z ŁKS-em 2:4.
Pierwsza połowa rozciągnęła się na ponad godzinę. Powodem było zachowanie kibiców ŁKS-u, którzy odpalili środki pirotechniczne i rzucali je na boisko. Mecz został przerwany na 20 minut.
Po powrocie gry lepiej na boisku odnaleźli się goście, którzy błyskawicznie strzelili dwa gole. W ciągu trzech minut piłkę do bramki Warty wbili Arasa i Młynarczyk.
W przerwie na słabą grę "Zielonych" zareagował Piotr Jacek, który dokonał aż trzech zmian. Gra gospodarzy drgnęła i szybko przyniosła gola. Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy w zamieszaniu podbramkowym skutecznym strzałem popisał się Bartkowski.
Zaczęła się wymiana ciosów. ŁKS natychmiast odpowiedział golem Feiertaga, ale Warta się nie podłamała. Po świetnym podaniu Pawłowskiego nie do obrony strzelił Szeliga.
Nadzieje Warty na remis zgasły w 75. minucie. Czwartego gola dla ŁKS-u strzelił wtedy Mokrzycki.
ŁKS dzięki zwycięstwu przeskoczył Wartę w tabeli. Oba zespoły mają cztery punkty. Łodzianie są na trzynastej pozycji, "Zieloni" na piętnastej.
Marcin Karbowski20 Aug · 22:44