Szarpanina po meczu Legii! Ręce poszły w ruch [WIDEO]

screen/Polsat
Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Brondby i awansowała do czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Po ostatnim gwizdku zawrzało na murawie przy Łazienkowskiej.
Legia podeszła do rewanżu z jednobramkową zaliczką. Tydzień wcześniej "Wojskowi" odnieśli wyjazdowe zwycięstwo 3:2.
Wynik drugiego spotkania otworzył Daniel Wass. Jeszcze przed przerwą bramkę na 1:1 zdobył jednak Radovan Pankov. Legia prowadziła w dwumeczu 4:3.
W drugiej połowie stołeczni utrzymali korzystny rezultat. W efekcie zameldowali się w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Konferencji.
Po ostatnim gwizdku na Łazienkowskiej zawrzało. Doszło do przepychanek z udziałem zawodników obu drużyn.
W ekipie Brondby Emmanuel Yeboah ewidentnie chciał wyjaśnić coś z zawodnikami Legii. Po stronie gospodarzy aktywni byli Artur Jędrzejczyk i Blaz Kramer. Po kilkudziesięciu sekundach sytuacja została opanowana i nie doszło do eskalacji konfliktu.
Zarzewiem konfliktu mogło być skandaliczne zachowanie Goncalo Feio. Tuż po zakończeniu spotkania trener Legii pokazał środkowe palce kibicom Brondby, co możecie zobaczyć TUTAJ.
Adam Kłos15 Aug · 20:12