Szalona cieszynka piłkarza z LaLigi. Nagle chwycił za… miecz [ZDJĘCIE]

Felipe Mondino / pressfocus
Piłkarz hiszpańskiego klubu wykonał niespodziewaną cieszynkę. Tuż po zdobyciu bramki złapał za miecz świetlny.
W czwartek Girona pokonała Osasunę w meczu trzeciej kolejki LaLigi. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:0.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Viktor Cygankow. 26-latek rozegrał 81 minut, a następnie został zmieniony przez Portu.
Przed opuszczeniem boiska przyczynił się do wygranej swojego zespołu. Asystował przy bramce Bryana Gila i w 53. minucie wpisał się na listę strzelców.
Ukrainiec tuż po zdobyciu bramki kompletnie zaskoczył. Podczas cieszynki zainspirował się serią filmów "Gwiezdne Wojny" i chwycił za miecz świetlny.
Warto wspomnieć, że to nie pierwsza tego typu celebracja w wykonaniu Cygankowa. 26-latek w maju bieżącego roku wykonał podobną cieszynkę.
Ukrainiec trafił do Girony w styczniu ubiegłego roku. Do tej pory rozegrał w hiszpańskim klubie 55 spotkań, w których zdobył 12 bramek i zaliczył 14 asyst.
Filip Węglicki30 Aug · 10:38
Źródło: Twitter