Szaleństwo na lotnisku! Tak Galatasaray powitało Frankowskiego [WIDEO]

Szaleństwo na lotnisku! Tak Galatasaray powitało Frankowskiego [WIDEO]
screen
Przemysław Frankowski przyleciał do Stambułu, by podpisać kontrakt z Galatasaray. Na lotnisku czekało go gorące powitanie.
Frankowski przejdzie do Galatasaray na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. Z Lens odchodzi po 3,5 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
W poniedziałek 29-latek wylądował w Stambule. Już na lotnisku miał przedsmak tego, z czym wiąże się gra dla Galatasaray.
Frankowski szybko otrzymał szalik nowego klubu, był też oblegany przez tureckich dziennikarzy. Był przez nich pytany m.in. o to, jak wymówić jego imię. Odpowiedział, że łatwiej będzie używać pseudonimu "Frankie" .
Polak na moment stał się nawet wodzirejem, który dyrygował zebranymi na lotnisku kibicami. Ci gromko dopingowali.
Już w czwartek Galatasaray czeka mecz z AZ Alkmaar w Lidze Europy. Z kolei w poniedziałek zmierzy się z Rizesporem w w rodzimej ekstraklasie.
Redakcja meczyki.pl
Marcin KarbowskiWczoraj · 21:47
Źródło: x

Przeczytaj również