Syn Ibrahimovicia idzie w ślady ojca. Atomowe uderzenie młodziana [WIDEO]

Twitter Screen
Syn Zlatana Ibrahimovicia zdobył widowiskową bramkę. Jego trafienie można oglądać bez końca.
Niedawno drużyna Milanu U-20 pokonała Empoli w czwartej kolejce ligi Primavera 1. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:1.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się syn Zlatana Ibrahimovicia, Maximilian. 17-latek rozegrał pełny wymiar minut i przyczynił się do wygranej swojego zespołu.
Podczas spotkania wpisał się na listę strzelców. Akcja bramkowa z jego udziałem miała miejsce w 28. minucie rywalizacji.
Wówczas Ibrahimović otrzymał podanie przed polem karnym Empoli i przez krótką chwilę prowadził piłkę. Niedługo później postanowił oddać strzał.
Posłał atomowe uderzenie i ściągnął pajęczynę z siatki. Tym samym podwyższył prowadzenie Milanu na 2:0.
Tuż po golu 17-latka komentator kompletnie oszalał. Nagranie ukazujące trafienie młodziana obiegło media społecznościowe.
Filip Węglicki16 Sep · 10:40
Źródło: Twitter