Świderski znów z konkretem. Asysta na koncie Polaka [WIDEO]

Karol Świderski przyczynił się do gola dla Charlotte FC. Jego drużyna wygrała z DC United 3:0.
Wszystkie gole dla Charlotte padły po przerwie. Prowadzenie gościom w 58. minucie dał Pep Biel, a w 75. minucie trafił dla nich Patrick Agyemang.
Świderski wszedł na boisko w 83. minucie. W trakcie krótkiego występu zdążył zaprezentować się z dobrej strony. W 90. minucie powinien zaliczyć asystę, ale po jego podaniu Jamie Paterson zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem.
Minutę później Świderski przyczynił się do gola dla swojej drużyny. Polak wygrał pojedynek główkowy w środku boiska, a zgraną przez niego piłkę przechwycił Liel Abada, popędził z nią w pole karne i trafił na 3:0. Sytuacja od 5:40.
Zagranie Świderskiego zostało zakwalifikowane jago asysta - druga w tym sezonie MLS. W barwach DC United cały mecz rozegrał Mateusz Klich.
Marcin Karbowski20 Oct · 11:56