Świderski z golem w MLS! Zrobił to perfekcyjnie [WIDEO]

Karol Świderski strzelił pierwszego gola w tym sezonie MLS. Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu Charlotte FC - New York RB, który zakończył się remisem 1:1.
Świderski pierwszą część roku spędził na wypożyczeniu do Hellasu Werona. Po mistrzostwach Europy wrócił do USA. W barwach Charlotte rozegrał dwa mecze w Leagues Cup, ale nie strzelił w nich gola. Rywalizacja z New York RB była jego pierwszym występem w tym sezonie MLS.
Reprezentant Polski strzelił gola w 13. minucie meczu. Podszedł do rzutu karnego i wykonał go perfekcyjnie. Bramkarz wylądował w jednym narożniku, piłka trafiła w drugi.
Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Do wyrównania jeszcze przed przerwą doprowadził Elias Manoel.
Świderski był na boisku do 58. minuty. Jego drużyna jest obecnie szósta w Konferencji Wschodniej MLS.
Marcin Karbowski25 Aug · 06:57