Strzelił gola na wagę awansu do LM. Uwagę przykuwa jeden szczegół [ZDJĘCIE]

Twitter Screen
Piłkarz Slovana Bratysława zdobył bramkę, dzięki której jego drużyna awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Uwagę kibiców zwróciły… buty zawodnika.
W środę Slovan Bratysława zmierzył się z Midtjylland w meczu rewanżowym finału eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz między zespołami zakończył się remisem 1:1.
Scenariusz drugiego spotkania był zgoła inny. Słowacki klub pokonał przeciwników wynikiem 3:2 i mógł cieszyć z awansu.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Tigran Barseghyan. Ormianin rozegrał pełny wymiar minut i przyczynił się do triumfu swojej drużyny.
W 86. minucie wykorzystał podanie Idjessiego Metsoko i zdobył bramkę. Tym samym ustalił końcowy rezultat meczu.
Kibice zwrócili uwagę na spersonalizowane obuwie Ormianina. Na butach 30-latka zauważono motywy z popularnego serialu animowanego "Smerfy".
Na prawym bucie znalazł się "Gargamel" oraz jego kot. Z kolei na lewym widniała podobizna "Smerfetki". Zdjęcie ukazujące obuwie Barseghyana obiegło media społecznościowe.
Filip Węglicki29 Aug · 17:07
Źródło: Twitter