Strzelił gola Brazylii i się zaczęło. Tak zachowały się gwiazdy [WIDEO]

Screen/Twitter
Daniel Munoz został bohaterem reprezentacji Kolumbii w meczu z Brazylią (1:1). Bramka zdobyta przez napastnika Crystal Palace pozwoliła jego kadrze sięgnąć po cenny remis z faworytem.
Sporą niespodzianką zakończyło się spotkanie Brazylii z Kolumbią w ramach fazy grupowej Copa America. Byli mistrzowie świata zremisowali 1:1 i w efekcie nie zajęli pierwszego miejsca w grupie.
Mecz z Kolumbią rozpoczął się idealnie dla Brazylii. Już w 12. minucie na 1:0 trafił Raphinha, jednak radość po stronie faworyta nie trwała długo. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadzili rywale.
W doliczonym czasie pierwszej połowy bramkę na 1:1 zdobył Daniel Munoz. Atakujący Crystal Palace zapewnił swojej kadrze cenny punkt, który pozwolił jej uplasować się na szczycie w grupie D.
Mimo niekorzystnego wyniku reprezentanci Brazylii potrafili zachować klasę. Vinicius Junior, Rodrygo oraz Lucas Paqueta wpadli na Munoza w momencie, gdy ten udzielał wywiadu dla jednej ze stacji.
Cała trójka przeszła obok strzelca gola dla Kolumbii, pogratulowała mu, po czym przybiła piątkę. Film przedstawiający tę sytuację od razu obiegł media społecznościowe, gdzie zyskał dużą popularność.
Kolejny mecz Brazylii w trwającej edycji Copa America zostanie rozegrany już 7 lipca. W ćwierćfinale popularni "Canarinhos" zagrają z Urugwajem. Rywalem Kolumbii będzie natomiast Panama.