Stolarczyk: Arka to zespół z dużymi możliwościami

W 16. kolejce LOTTO Ekstraklasy Arka Gdynia zagra u siebie z Wisłą Kraków. Trener gości Maciej Stolarczyk docenia przede wszystkim siłę ofensywą drużyny z Trójmiasta.
- Wcześniejsze mecze, choćby ten z Miedzią czy Pogonią, pokazał, że Arka ma duże możliwości. Trener dysponuje dobrymi zawodnikami w ofensywie - Janotą, Jankowskim czy Zarandią, więc nie będzie łatwo. Ale my mamy swoje atuty i argumenty, więc nie wątpię w potencjał swojego zespołu - mówi Maciej Stolarczyk, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.
"Biała Gwiazda" po piętnastu kolejkach jest piątym zespołem LOTTO Ekstraklasy. Trener zachowuje jednak spokój i zdaje sobie sprawę, że do końca rozgrywek zostało wiele czasu.
- Minęło dopiero piętnaście spotkań, przed nami jeszcze dwadzieścia dwa i to wtedy można zrobić podsumowanie. Liga jest nieobliczalna i tylko nasza ciężka praca może sprawić, że będziemy utrzymywać się w czołówce ligi - ocenia Maciej Stolarczyk.
(za: wisla.krakow.pl).