Stadiony świata! Piękny gol pogrążył Koronę Kielce [WIDEO]

Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z Koroną Kielce 2:0. Pięknego gola dla zwycięzców strzelił Maciej Rosołek.
Pierwsza połowa była ciekawa. Groźnie było pod oboma bramkami. W 15. minucie Piast wyprowadził szybki atak, który zakończył się faulem Mamli na Katsantonisie. Rzut karny na gola zamienił Felix.
Wkrótce mogły paść kolejne bramki. Swoją szansę miała Korona. Z kilku metrów strzelał Matuszewski, lecz jego uderzenie zatrzymał Plach. Po chwili gola powinien strzelić Piast. Rosołek z bliska trafił w piłką w poprzeczkę. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Dobrze szanse marnowała też Korona. Tuż przed przerwą okazję do wyrównania zmarnował Nagamatsu.
Początek drugiej połowy należał dla gości. Błysnął Rosołek, który oddał świetny strzał z narożnika pola karnego. Bramkarz Korony nie miał nic do powiedzenia.
Bezradni byli też jego koledzy z pola. Korona po przerwie właściwie nie zagrażała bramce Piasta. Lepsze wrażenie sprawiali goście, ale nie podwyższyli już wyniku. W końcówce świetną okazję miał Piasecki, ale przegrał pojedynek z Mamlą.
Piast przerwał w Kielcach serię trzech porażek z rzędu. Ma osiemnaście punktów. Korona pozostał z dwunastoma oczkami.
Marcin KarbowskiDzisiaj · 19:52