Spotkanie Ligi Narodów przerwane. Wszystko przez transparent kibiców [ZDJĘCIE]

Twitter Screen
W trakcie meczu Ligi Narodów doszło do zaskakującej sytuacji. Rywalizacja została przerwana przez jeden z transparentów kibiców.
W poniedziałek reprezentacja Kosowa pokonała Cypr w Lidze Narodów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:0.
Minione spotkanie nie obyło się bez kontrowersji. W pewnym momencie mecz musiał zostać przerwany.
Wstrzymanie gry było spowodowane zachowaniem cypryjskich kibiców. Wspomniane osoby wywiesiły transparent o zabarwieniu geopolitycznym.
- Kosowo jest serbskie - brzmiał napis na transparencie.
W 2008 roku Kosowo ogłosiło niepodległość. Wcześniej tereny państwa należały do Serbii. Do tej pory Cypr nie uznał niezależności wspomnianego kraju.
Po usunięciu transparentu spotkanie zostało wznowione. Reszta meczu przebiegła bez większych komplikacji.
Filip Węglicki10 Sep · 18:43
Źródło: Twitter