Spektakularny powrót ligi hiszpańskiej! Przepiękna bramka [WIDEO]

Liga hiszpańska wróciła z ogromnym przytupem. Oihan Sancet zainaugurował rozgrywki piękną bramką, a Athletic zremisował z Getafe 1:1.
W poprzednim sezonie ekipa Ernesto Valverde radziła sobie znacznie lepiej od podopiecznych Jose Bordalasa. Athletic zakończył rozgrywki na piątym miejscu w tabeli, a Getafe dopiero na 12.
Pierwszą bramkę w nowym sezonie powinien zdobyć Carles Perez. W 6. minucie skrzydłowy Getafe stanął przed doskonałą sytuacją, ale fatalnie przestrzelił. W kolejnej akcji Alex Padilla zatrzymał Alexa Solę.
Na początku meczu lepiej prezentowało się Getafe. Wynik spotkania otworzyli jednak gospodarze. W 32. minucie Oihan Sancet fantastycznym strzałem pokonał Davida Sorię.
Jeszcze w pierwszej połowie Mauro Arambarri doznał kontuzji. Urugwajskiego pomocnika musiał zmienić Carles Alena.
Tuż przed przerwą Baskowie mogli podwyższyć prowadzenie. Inaki Williams uderzył jednak minimalnie niecelnie. Na początku drugiej połowy Padilla uratował Athletic, powstrzymując Alenę.
W 65. minucie bramkarz gospodarzy w końcu skapitulował. Luis Milla dograł do Chrisantusa Uche, który wykończył akcję.
Mecz finalnie zakończył się remisem 1:1. W drugiej kolejce "Los Leones" zmierzą się na wyjeździe z Barceloną, a "Los Azulones" podejmą Rayo Vallecano.
Adam Kłos15 Aug · 21:03