Smółka: Jest duży niedosyt po tym remisie

- Jest duży niedosyt po tym remisie, ale mimo tego dystans między Wisłą Płock utrzymaliśmy. Brakowało łutu szczęścia - powiedział Zbigniew Smółka podczas konferencji prasowej.
Arka Gdynia zremisowała u siebie z Wisłą Płock 3:3 (0:2) w piątkowym meczu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zbigniew Smółka skomentował po tym starciu, że jego drużyna czuje duży niedosyt.
- Wszyscy przed świętami jesteśmy zadowoleni z tego, że mimo daty i warunków zastaliśmy takie widowisko. W tym wszystkim było bardzo dużo pecha. Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy lepsi i jest to moja indywidualna ocena. Niestety przy stałych fragmentach gry mieliśmy dziś trochę pecha, bo naprawdę ta bramka na 3:3 była bardzo pechowa - wyjawił trener Arki.
- Trzeba być zadowolonym z gry, a w szatni w przerwie powiedzieliśmy sobie, że jeżeli strzelimy bramkę kontaktową to możemy zwyciężyć. Jest remis, a to kolejny brak zwycięstwa, ale muszę pochwalić piłkarzy za to, że chcieliśmy grać w piłkę i kreować sytuację. Jest duży niedosyt po tym remisie, ale mimo tego dystans między Wisłą Płock utrzymaliśmy, bo po pechowej pierwszej połowie zremisowaliśmy. Brakowało łutu szczęścia - dodał 46-latek.
Gdynianie mają na koncie 25 punktów i obecnie zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli.
(za wisla-plock.pl).