"Śmietnik. Nie powinni grać nawet w Ekstraklasie". Kowalczyk grilluje Manchester City [WIDEO]
!["Śmietnik. Nie powinni grać nawet w Ekstraklasie". Kowalczyk grilluje Manchester City [WIDEO] "Śmietnik. Nie powinni grać nawet w Ekstraklasie". Kowalczyk grilluje Manchester City [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/538/673bba361f8c9.jpg)
Manchester City w środę odpadł z Ligi Mistrzów, przegrywając 1:3 z Realem Madryt. Suchej nitki na mistrzach Anglii nie zostawił Wojciech Kowalczyk, który gościł w studiu Kanału Zero.
Podopieczni Pepa Guardioli na Santiago Bernabeu byli tylko tłem dla "Królewskich". Hat-trickiem popisał się Kylian Mbappe, przesądzając o losach dwumeczu.
Na Kanale Zero po grze "The Citizens" przejechał się Wojciech Kowalczyk. Uważa on, że Anglicy zaprezentowali się w Madrycie gorzej niż hiszpańskie Las Palmas.
- Co robi drużyna, która nie powinna grać nawet w Ekstraklasie, a gra w Premier League i udawała, że wystąpiła na Santiago Bernabeu? Najgorsza drużyna angielska z angielskimi gwiazdorami. Jakiś śmietnik przyjechał - wypalił Kowalczyk.
- To jedna z najgorszych drużyn w historii Ligi Mistrzów. To, co zawitało na Santiago Bernabeu. W tym sezonie widziałem tam Las Palmas, którego przegrało 1:4 i nie wyglądało gorzej na tle Realu niż Manchester City - stwierdził.
Były reprezentant Polski odniósł się także do hat-tricka Mbappe. Uważa, że Francuz skorzystał przede wszystkim ze słabości rywali.
- Mbappe takich ogórków bierze. We Francji miał ich jakieś 16 i też sobie strzelał. Wiem, że trzeba coś umieć, ale on nigdy nie był i nie jest "dziewiątką" - ocenił.