Śląsk Wrocław. Vitezslav Lavicka: Pracujemy dalej, idziemy w dobrym kierunku

Vitezslav Lavicka: Pracujemy dalej, idziemy w dobrym kierunku
Dziurek/Shutterstock
- Cały zespół jest sfrustrowany. Przegraliśmy mecz z mocną drużyną. Z mojej perspektywy było to wyrównane spotkanie. Lechia miała dzisiaj trochę więcej jakości w kluczowych momentach - powiedział trener Śląska Wrocław, Vitezslav Lavicka.
- Myślę, że naszej drużynie należy się szacunek za to, że przez cały sezon grała na równym poziomie. W poprzednich rozgrywkach do ostatniego momentu graliśmy o utrzymanie. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do tego piątego miejsca. Dziękuję również kibicom za wspaniały doping - dodał.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Byliśmy blisko awansu do europejskich pucharów. Teraz się nie udało, ale jesteśmy na dobrej drodze. Kluczem jest konsekwencja, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie uda się nam zrealizować ten cel - oznajmił szkoleniowiec.
- Jestem zadowolony z tego, że zagraliśmy w górnej ósemce. Każdy mecz w strefie mistrzowskiej traktowaliśmy jak finał. Chcieliśmy zdobyć więcej punktów. Udało nam się wygrać tylko jeden mecz. Pracujemy dalej, idziemy w dobrym kierunku - podsumował.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz21 Jul 2020 · 11:43
Źródło: asinfo

Przeczytaj również