Sky Sports: Manchester United gotowy na wymianę z Arsenalem. Sanchez i Mchitarjan zamienią się klubami?

Sky Sports: Manchester United gotowy na wymianę z Arsenalem. Sanchez i Mchitarjan zamienią się klubami?
CosminIftode/Shutterstock
Manchester City chce pozyskać w styczniowym okienku Alexisa Sancheza. "Obywatele" złożyli za niego ofertę Arsenalowi w wysokości 20 milionów funtów, ale do walki o sprowadzenie Chilijczyka włączył się także rywal zza miedzy, czyli Manchesteru United - donosi "Sky Sports".
Sanchez ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z klubem z północnej części stolicy Anglii. "Kanonierzy" są otwarci na jego sprzedaż, jeśli otrzymają odpowiednią ofertę. Pep Guardiola, menedżer Manchesteru City, oferuje za niego 20 milionów funtów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Spekuluje się jednak, że Arsenal chciałby otrzymać za niego około 15 milionów więcej. Niespodziewanie powalczyć o Sancheza zamierza także Jose Mourinho, menedżer "Czerwonych Diabłów". Media donoszą, że może dojść do transakcji-wymiany, w której wziąłby udział Henrich Mchitarjan.
W tej sytuacji Arsenal będzie czekał na jak najlepszą propozycję. Według nieoficjalnych źródeł sam Alexis Sanchez wolałby trafić do City, aby ponownie współpracować z Guardiolą, dla którego grał w Barcelonie.
Sanchez w obecnym sezonie wystąpił w 20 meczach Arsenalu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich osiem goli i zanotował cztery asysty.

Przeczytaj również