Show Skorupskiego! Broni jak w transie, Mbappe bezradny [WIDEO]

Łukasz Skorupski znakomicie rozpoczął mecz z Francją. Już w pierwszej połowie zanotował kilka kapitalnych interwencji.
EURO 2024 między słupkami rozpoczął Wojciech Szczęsny. Przed ostatnią kolejką fazy grupowej biało-czerwoni stracili szanse na awans.
Michał Probierz dokonał zatem kilku zmian w składzie. Do wyjściowej jedenastki wskoczył Łukasz Skorupski.
Golkiper Bologni już w 11. minucie uratował Polskę. Fantastycznie obronił strzał Theo Hernandeza, który chciał wpakować piłkę przy bliższym słupku.
Niedługo potem poważny błąd w obronie popełnił Jakub Kiwior. Przed doskonałą szansą na strzelenie gola stanął Ousmane Dembele. "Skorup" wygrał jednak pojedynek ze skrzydłowym PSG. Dzięki temu nadal utrzymywał się remis 0:0.
Pod koniec pierwszej połowy "Skorup" znów błysnął. Tym razem dwukrotnie zatrzymał Kyliana Mbappe.
Skorupski jest 11-krotnym reprezentantem Polski. W poprzednich meczach zachował trzy czyste konta.
Adam Kłos25 Jun · 18:32
Źródło: TVP Sport