Składy na mecz Manchester United - Aston Villa. Ten Hag ryzykuje

Craig Thomas / pressfocus
Poznaliśmy składy na mecz Aston Villa - Machester United. Spotkanie ma rozpocząć się o 15:00.
To może być ostatni mecz Erika ten Haga u sterów United. Klub zawodzi w Lidze Europy, zawodzi też w Premier League. Holendrowi kończy się czas.
Jeśli "Czerwone Diabły" przegrają z Aston Villą, to strata do liderującego Liverpoolu wyniesie 11 punktów. TOP4 będzie zaś odległe o dziewięć "oczek".
W takiej sytuacji zmiana szkoleniowca w trakcie przerwy reprezentacyjnej wydaje się nieunikniona. Holender, walczący o posadę, postawił na swoich sprawdzonych zawodników. Jednocześnie nie zabrakło niespodzianek, bo od pierwszej minuty zagrają Harry Maguire i Jonny Evans.
Skład Aston Villi: Martinez - Cash, Konsa, Torres, Digne - Barkley, Tielemans - Bailey, Rogers, Philogene - Watkins.
Skład Manchesteru United: Onana; Mazraoui, Maguire, Evans, Dalot; Mainoo, Eriksen; Garnacho, Fernandes, Rashford; Hojlund.
Hubert KowalczykDzisiaj · 14:08
Źródło: Twitter