Składy na mecz Liverpool - Bologna. Wiadomo, co z występami Skorupskiego i Urbańskiego

Marco Iacobucci / pressfocus
Bologna szykuje się do prestiżowego starcia z Liverpoolem. Od pierwszej minuty na Anfield zagrają zarówno Łukasz Skorupski, jak i Kacper Urbański.
"Rossoblu" rozpoczęli zmagania w Lidze Mistrzów od bezbramkowego remisu z Szachtarem Donieck. "Skorup" został bohaterem tamtego spotkania, broniąc rzut karny.
Polski bramkarz tradycyjnie znalazł się w wyjściowym składzie ekipy z Bolonii. Kacper Urbański również znalazł się w pierwszej jedenastce. Zagra on w pomocy u boku Remo Freulera i Nikoli Moro.
Włoski zespół zmierzy się z Liverpoolem, który imponuje formą. "The Reds" są liderami Premier League, a w pierwszej kolejce Champions League pokonali Milan 3:1.
Arne Slot oczywiście postawił na największe gwiazdy. Od pierwszej minuty na Anfield wystąpią m.in. Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold czy Mohamed Salah.
Skład Liverpoolu:
Alisson - Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson - Szoboszlai, Gravenberch, Mac Allister - Salah, Nunez, Diaz
Skład Bologni:
Skorupski - Posch, Beukema, Lucumi, Miranda - Freuler, Urbański, Moro - Orsolini, Ndoye, Dallinga
Pierwszy gwizdek na Anfield zabrzmi o godzinie 21:00. Spotkania Ligi Mistrzów możecie śledzić w naszym serwisie Meczyki.pl, dzięki multirelacji na żywo TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.