Składy na mecz Jagiellonia - Petrocub. Mistrzowie Polski przed kolejnym wyzwaniem w pucharach

Rafal Oleksiewicz / pressfocus
Jagiellonia Białystok w czwartek rozegra drugi mecz w fazie zasadniczej Ligi Konferencji. Wiemy już, w jakim składzie "Duma Podlasia" rozpocznie domowe spotkanie z mołdawskim Petroccubem.
Podopieczni Adriana Siemieńca awansowali do Ligi Konferencji po tym, jak przegrali eliminacyjne dwumecze w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Najważniejsze jest jednak to, że grają na jesień w pucharach.
Przygodę z Ligą Konferencji zaczęli zresztą od sensacyjnego zwycięstwa z FC Kopenhagą. Na Parken "Jaga" wygrała z faworyzowanymi gospodarzami 2:1.
Wiemy już, jaką jedenastkę Adrian Siemieniec wybrał na mecz z mołdawskim Petrocubem. Od pierwszej minuty zagrają między innymi Taras Romanczuk oraz Jesus Imaz.
Skład Jagiellonii Białystok: Abramowicz - Sacek, Stojinović, Dieguez, Moutinho - Kubicki, Romanczuk, Czurlinow - Imaz, Hansen - Pululu.
Sama obecność Petrocubu w fazie ligowej Ligi Konferencji to spore zaskoczenie. Mistrzowie Mołdawii na początek zmagań przegrali 1:4 z cypryjskim Pafos.
Skład Petrocubu: Smalenea - Plarica, Douania, Mudrac, Jardan - Nikhaev, Lungu, Jardan - Demian, Abros, Caruntu.
Początek spotkania w Białymstoku zaplanowano na 18:45. 30 minut wcześniej w serwisie Meczyki.pl rozpoczniemy tekstową relację na żywo. Zapraszamy!
Maciej PietrasikWczoraj · 17:42