Składy na mecz AS Roma - Inter. Zalewski w wyjściowej XI

Andrea Staccioli / pressfocus
Poznaliśmy składy na mecz AS Roma - Inter. Spotkanie ma rozpocząć się o 20:45.
Przełom. Nicola Zalewski wraca do gry. Reprezentant Polski znalazł się w wyjściowym składzie na spotkanie Romy z Interem.
Dla skrzydłowego to pierwsza taka sytuacja od sierpniowej potyczki z Empoli (1:2). Przed przerwą reprezentacyjną 22-latek zaliczył wprawdzie 70 minut w meczu z Monzą (1:1), ale wtedy zaczął na ławce.
Przy okazji starcia z Interem Zalewski został ustawiony na wahadle. Towarzyszyć mu będą między innymi Paulo Dybala i Artem Dowbyk. Po drugiej stronie nie zobaczymy Piotra Zielińskiego, gdyż ten zmaga się z kontuzją uda.
Skład Romy: Svilar; Mancini, Ndicka, Angelino; Celik, Cristante, Kone, Zalewski; Pellegrini, Dybala; Dowbyk
Skład Interu: Sommer; Pavard, Acerbi, Bastoni; Darmian, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Thuram, Lautaro.
Hubert Kowalczyk20 Oct · 20:04
Źródło: Twitter