Składy na mecz Albania - Hiszpania. De La Fuente zaszalał, aż 10 zmian!

Jamie Johnston/Focus Images/MB Media/PressFocus
Reprezentacja Albanii zmierzy się z Hiszpanią w ostatnim meczu grupy B. Nasi rywale z eliminacji znów marzą o postawieniu się murowanym faworytom.
Albańczycy skazywani byli na pożarcie w "grupie śmierci". Tymczasem z Włochami wyszli na prowadzenie już w 1. minucie, choć ostatecznie przegrali 1:2. Chorwacji wyrwali natomiast remis 2:2.
Teraz stoją przed bardzo trudnym zadaniem. Aby myśleć o awansie do 1/8 finału, muszą pokonać jednego z głównych faworytów całego turnieju, reprezentację Hiszpanii.
W poniedziałek w reprezentacji Albanii od pierwszej minuty zagrają między innymi Kristjan Asllani z Interu Mediolan czy Berat Djimsiti z Atalanty Bergamo.
Skład reprezentacji Albanii: Strakosha - Balliu, Djimsiti, Ajeti, Mitaj, Ramadani, Laci, Asllani, Asani, Bajrami, Manaj.
Hiszpanie na EURO 2024 spisują się jak dotąd fenomenalnie. Rozbili 3:0 Chorwatów, a wygrana 1:0 z Włochami była dla obrońców tytułu najmniejszym wymiarem kary.
Luis De La Fuente od początku postawił na piłkarzy, którzy do tej pory byli głównie rezerwowymi. Miejsce w jedenastce po meczu z Włochami zachował tylko Aymeric Laporte.
Skład reprezentacji Hiszpanii: Raya - Navas, Vivian, Laporte, Grimaldo - Zubimendi, Merino - Ferran, Olmo, Oyarzabal - Joselu
Początek meczu zaplanowano na godzinę 21:00. Oba spotkania grupy B będziecie mogli śledzić na stronie Meczyki.pl dzięki tekstowej Multilidze. Bądźcie z nami!
Maciej Pietrasik24 Jun · 19:55