Skandal w polskiej lidze. Wyrywali krzesełka i rzucali je na murawę [ZDJĘCIE]

Siarka Tarnobrzeg Twitter
W trakcie meczu polskiej ligi doszło do skandalicznej sytuacji. Kibice jednej z drużyn siali spustoszenie na stadionie rywali.
W sobotę Sandecja Nowy Sącz pokonała Siarkę Tarnobrzeg w siódmej kolejce Betclic 3. ligi. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0.
Podczas spotkania doszło do skandalicznej sytuacji. Wszystko za sprawą zachowania kibiców zwycięskiej drużyny.
Wspomniane zdarzenie miało miejsce w okolicach 80. minuty meczu. Wówczas sympatycy klubu z Nowego Sącza zaczęli siać spustoszenie.
Fani Sandecji wyrywali krzesełka i rzucali je na murawę. W rezultacie spotkanie zostało przerwane.
Ostatecznie interweniowała policja, która załagodziła całą sytuację. Po krótkiej chwili rywalizacja została dokończona.
Niedługo po meczu Siarka Tarnobrzeg za pośrednictwem wpisu na Twitterze opublikowała zdjęcia stadionowych szkód. Kibice Sandecji zniszczyli również toalety.
- Tak wygląda nasz stadion po dzisiejszych odwiedzinach sympatyków Sandecji z Nowego Sącza i Mielca. Dziękujemy za miłą i kulturalną wizytę... - napisano na profilu Siarki.
Filip Węglicki08 Sep · 08:22
Źródło: Twitter