"Sk***wysyn". Kibice zaczęli obrażać gracza Atletico podczas meczu [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie spotkania towarzyskiego pomiędzy Atletico Madryt a Getafe doszło do skandalicznej sytuacji. Kibice wykrzykiwali obraźliwe hasła pod adresem gracza drużyny ze stolicy Hiszpanii.
Niedawno Atletico Madryt pokonało Getafe w meczu towarzyskim przed sezonem. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:1.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Joao Felix. 24-latek rozegrał pierwszą połowę i został zmieniony przez Rodrigo Riquelme.
Przed opuszczeniem boiska przyczynił się do wygranej swojej drużyny. Zdobył bramkę w 45. minucie rywalizacji.
Podczas minionego spotkania miała miejsce skandaliczna sytuacja. Wówczas w centrum uwagi znalazł się wspomniany piłkarz.
W pewnym momencie kibice Atletico zaczęli wykrzykiwać obraźliwe hasła pod adresem 24-latka. Nagranie z całego zajścia obiegło media społecznościowe.
- Ten Portugalczyk, s***wysyn - krzyczeli kibice.
Filip Węglicki05 Aug · 16:20
Źródło: Twitter