Show Leo Messiego! Hat-trick w jedenaście minut! [WIDEO]

Leo Messi nie przestaje zachwycać. Gwiazdor Interu Miami potrzebował zaledwie jedenastu minut, by ustrzelić hat-tricka w meczu z New England Revolution w MLS. Jego drużyna wygrała 6:2.
Mecz zaczął się fatalnie dla najlepszej drużyny sezonu zasadniczego. New England objęło prowadzenie już w 2. minucie, gdy do bramki trafił Luca Langoni. W 34. minucie goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Dylanaa Borrero.
Do przerwy był remis. Dwa gole w końcówce pierwszej połowy strzelił Luis Suarez. Gdy miał trochę swobody, był bezlitosny dla rywali.
Messi to wszystko oglądał z ławki rezerwowych. Pojawił się na boisku dopiero w 57. minucie. Chwilę później mógł cieszyć się z trzeciego gola dla swojej drużyny. Strzelił go Benjamin Cremaschi.
Mistrz świata na swoją pierwszą bramkę czekał do 78. minuty. Przedarł się środkiem boiska i kropnął z dystansu nie do obrony.
Trzy minuty później na koncie Argentyńczyka był już dublet. Po zagraniu w pole karne zdołał przecisnąć piłkę do siatki obok nóg bramkarza rywali.
Messi ustalił wynik w 89. minucie. Tym razem wykończył piękną akcję i ekwilibrystyczną asystę Suareza. Hat-trick w jedenaście minut!
Dorobek Messiego w tym sezonie jest imponujący. W 19 meczach w MLS strzelił 20 goli i zanotował 16 asyst! Wspaniałe statystyki ma też Suarez. Urugwajczyk w 27 występach zdobył 20 bramek i zanotował 9 asyst.
Inter już wcześniej zapewnił sobie tytuł najlepszej drużyny sezonu zasadniczego MLS. W piątek rozegra pierwszy mecz w fazie play-off. Jego rywalem będzie CF Montreal albo Atlanta United.
Marcin Karbowski20 Oct · 07:41