Sensacja w Paryżu! Wpadka w PSG w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Screen/X
Dużą niespodzianką zakończył się mecz Paris Saint-Germain z PSV Eindhoven. Zespół Luisa Enrique tylko zremisował w meczu Ligi Mistrzów (1:1). Bohaterem gospodarzy został Achraf Hakimi.
Ostatnie tygodnie były dla Paris Saint-Germain istną sinusoidą. Po dobrych meczach przychodziły fatalne, jak ten z Arsenalem w Lidze Mistrzów. Tym razem zadanie stojące przed podopiecznymi Luisa Enrique wydawało się znacznie prostsze. Ich rywalem było PSV Eindhoven.
Od samego początku stroną dominującą był mistrz Francji, któremu brakowało lepszego wykończenia. Już w 11. minucie sam na sam z bramkarzem PSV wyszedł Bradley Barcola, lecz jego strzał minął słupek.
W kolejnych minutach dwukrotnie pomylił się Ousmane Dembele. Najpierw reprezentant Francji zepsuł doskonałą sytuację, uderzając w poprzeczkę. Kilka chwil później strzelił nad bramką gości. Jeśli już PSG uderzało celnie, na posterunku stał golkiper PSV, Walter Benitez.
Sposobu na argentyńskiego bramkarza dwukrotnie nie znalazł Kang-In Lee. Tuż przed przerwą raz jeszcze pomylił się z kolei Barcola.
Niewykorzystane sytuacje po stronie PSG zemściły się na nim w 34. minucie. Na 1:0 dla PSV trafił Noa Lang. Holender wykorzystał błąd rywali w wyprowadzeniu piłki i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.
Drugą połowę znów aktywniej zaczął mistrz Francji. Strzał Dembele został zatrzymany przez Beniteza. Do 55. minuty był on bezbłędny.
Wówczas mocnym uderzeniem z dystansu popisał się Achraf Hakimi. Strzał reprezentanta Maroko przeleciał między nogami bramkarza PSV i wpadł do siatki. PSG doszło do głosu i trafiło na 1:1.
W samej końcówce PSG zmarnowało kolejne okazje. W dogodnych sytuacjach pudłowali Randal Kolo Muani i Hakimi. Mecz rozgrywany na Parc des Princes zakończył się remisem 1:1.
Piotr Sidorowicz Wczoraj · 22:56