Sensacja w Betclic 1 Lidze! Lider przegrał pierwszy mecz w sezonie [WIDEO]

Norbert Barczyk / pressfocus
Sensacja w Betclic 1 Lidze. Niepokonany dotąd Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał u siebie ze Zniczem Pruszków 1:2!
Faworyt w tym meczu był oczywisty. Drużyna z Niecieczy w bieżącym sezonie gra rewelacyjnie. W jedenastu poprzednich meczach wygrała dziewięć razy i dwukrotnie zremisowała. Znicz plasował się w środku tabeli.
Mecz zaczął się zgodnie z planem. Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie. Na listę strzelców wpisał się Morgan Fassbender.
Odpowiedź Znicza była niemal natychmiastowa. W 25. minucie dośrodkowanie z bocznej strefy boiska celnym strzałem sfinalizował Dominik Sokół.
Decydujący gol padł tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. W 44. minucie bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył Daniel Stanclik.
Nieciecza mimo porażki pozostała na prowadzeniu w tabeli. Nad drugą Wisłą Płock ma tylko dwa punkty przewagi.
Marcin Karbowski06 Oct · 21:07