Sceny w finale Ligi Europy. Gasperini zaczął uciszać Alonso po golu [ZDJĘCIE]

Cesare Purini / Insidefoto / pressfocus
Szkoleniowiec Atalanty, Gian Piero Gasperini, wykonał niespodziewany gest podczas finału Ligi Europy. 66-latek uciszył Xabiego Alonso.
W środę Atalanta zmierzyła się z Bayerem Leverkusen w finale Ligi Europy. Włoski zespół odniósł sensacyjne zwycięstwo i przerwał niesamowitą serię "Aptekarzy".
Ademola Lookman w błyskawiczny sposób zdobył dwie bramki i zapewnił drużynie z Bergamo prowadzenie. Tuż po drugim golu Nigeryjczyka miała miejsce niespodziewana sytuacja.
Szkoleniowiec Atalanty, Gian Piero Gasperini, wykazał się zaskakującym zachowaniem. 66-latek zbliżył palec do ust i wykonał w kierunku Xabiego Alonso gest uciszania.
Całe zdarzenie zostało uchwycone przez fotoreporterów. Zdjęcie natychmiastowo obiegło media społecznościowe.
W drugiej połowie Lookman zdobył trzecią bramkę kompletując hattricka. Atalanta pokonała Bayer wynikiem 3:0 i wygrała Ligę Europy.
Tuż po ostatnim gwizdku gest Gasperiniego odszedł w zapomnienie. 66-latek uścisnął Alonso dłoń i przyjął od niego gratulacje.
Filip Węglicki23 May · 07:35
Źródło: Twitter