Sceny na EURO! Gol w 100. minucie może dać awans [WIDEO]

Screen z X
Reprezentacje Szkocji i Węgier potrzebowały zwycięstwa w niedzielnym meczu grupy A, aby awansować do 1/8 finału. Po golu w 100. minucie to "Madziarzy" mają szansę na grę w fazie pucharowej.
Zawodnicy z Wysp Brytyjskich na początek turnieju dostali łomot od Niemców. Później zdołali jednak wyrwać punkt Szwajcarom. Węgrzy ponieśli z kolei dwie porażki.
Na boisku nie było jednak widać tego, że obie drużyny potrzebują zwycięstwa. Szkoci częściej utrzymywali się przy piłce, lecz nie potrafili poważniej zagrozić bramce rywali.
Jedyną wartą odnotowania sytuacją z pierwszej połowy była ta z 41. minuty. Szoboszlai dośrodkował prosto na głowę Orbana, który trafił w poprzeczkę.
W drugiej części spotkania szczęścia wreszcie spróbowali Szkoci, lecz strzał Adamsa pozostawiał wiele do życzenia. Po drugiej stronie boiska spudłował z kolei Dardai.
W 68. minucie doszło do groźnej sytuacji w polu karnym Szkocji. Bardzo mocno ucierpiał Varga, który z boiska został zniesiony na noszach. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
W doliczonym czasie gry Węgrzy zrekompensowali kibicom męczarnie z całego meczu. Bliski szczęścia był Csoboth, który trafił w słupek.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 0:0, Węgrzy w 100. minucie trafili do siatki. Bohaterem został Csoboth, którego gol może dać "Madziarom" awans do 1/8 finału.
Maciej Pietrasik23 Jun · 23:01