Samobójczy gol Courtois! Kompromitacja bramkarzy na Santiago Bernabeu [WIDEO]

Thibaut Courtois popełnił poważny błąd w rywalizacji z Espanyolem. Zawodnik Realu Madryt strzelił gola samobójczego.
W pierwszej połowie "Los Blancos" zdominowali "Papużki". Kolejne strzały Kyliana Mbappe, Jude'a Bellinghama i Ardy Gulera nie zakończyły się jednak sukcesem.
Do przerwy przyjezdni z Barcelony utrzymali bezbramkowy remis. Po zmianie stron Espanyol odważniej ruszył do ataku.
W 54. minucie Jofre Carreras wpadł w pole karne Realu, ale wygonił się do linii końcowej. Wydawało się, że z tej akcji już nic nie będzie. Hiszpan wstrzelił piłkę przed bramkę, gdzie Courtois fatalnie interweniował. Belg przypadkowo odbił futbolówkę prosto do siatki.
Real szybko doprowadził do remisu z Espanyolem. Tym razem poważny błąd popełnił Joan Garcia, co doprowadziło do bramki Daniego Carvajala.
Real zanotował piorunującą końcówkę. "Królewscy" wygrali aż 4:1, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
Courtois w tym sezonie wystąpił w ośmiu spotkaniach madrytczyków. Zachował w nich cztery czyste konta.
Adam KłosWczoraj · 22:26