Samobój Suareza, gole Messiego i Alby! Szaleństwo w MLS [WIDEO]

Inter Miami rozegrał niesamowite spotkanie w MLS. Ekipa Leo Messiego zremisowała 3:3 z St. Louis City.
Podopieczni Gerardo Martino źle rozpoczęli ten mecz. Już po kwadransie przegrywali za sprawą trafienia Chrisa Durkina. W 12. minucie Leo Messi zdobył bramkę kontaktową. Argentyńczyk przeprowadził firmową akcję z Jordim Albą, którą zakończył mocnym uderzeniem.
W 41. minucie zespół St. Louis City znów objął prowadzenie. Tym razem Drake Callender nie poradził sobie ze strzałem Indiany Vassileva.
Inter odpowiedział tuż przed przerwą. Messi znalazł podaniem Albę, a ten zanotował asystę przy trafieniu Luisa Suareza.
W 68. minucie Suaerz znów trafił do bramki. Problem w tym, że nie do tej, co trzeba. Urugwajczyk pechowo interweniował przy rzucie rożnym i strzelił gola samobójczego.
Jordi Alba uratował punkt drużynie z Florydu. W 85. minucie lewy obrońca znów podłączył się do ataku i wygrał pojedynek z Romanem Burkim.
Inter wciąż zajmuje pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. Przewaga nad drugim Cincinnati wynosi dwa punkty.
Adam Kłos02 Jun · 09:02