Rywal Bayernu Monachium spodziewa się wysokiej porażki? Wyjątkowy obrazek przed meczem Ligi Mistrzów [ZDJĘCIE]
FC Kopenhaga zmierzy się dziś z Bayernem Monachium w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przed spotkaniem uchwycono nietypowy obrazek.
Nie ulega wątpliwości, że faworytem dzisiejszego meczu na Parken jest Bayern. Ekipa Thomasa Tuchela nie poniosła ani jednej porażki w ostatnich ośmiu spotkaniach.
Udane wyniki nie byłyby możliwe bez fantastycznie dysponowanego Harry'ego Kane'a. W tym sezonie 30-latek zanotował już dziewięć bramek i cztery asysty w ośmiu występach.
Pracownicy Kopenhagi spodziewają się, że dziś Anglik może znów wpisać się na listę strzelców. Przed meczem uchwycono specyficzny test tablicy wyników.
Na telebimie pokazano rezultat 4:0 po upływie zaledwie 12 minut. W ramach symulacji Kane miałby zdobyć hat-tricka, a jedną bramkę dołożyłby Leroy Sane.
Pierwszy gwizdek na Parken zabrzmi dziś o godzinie 21:00. Spotkania Ligi Mistrzów będziecie mogli śledzić w naszym serwisie, dzięki relacji na żywo. Serdecznie zapraszamy.