Runjaić: Zabrakło nam trochę szczęścia, żeby zdobyć wyrównującą bramkę

Runjaić: Zabrakło nam trochę szczęścia, żeby zdobyć wyrównującą bramkę
youtube.com
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po przegranej w Warszawie z Legią 0:3 na zakończenie rundy zasadniczej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.
"Portowcy" w decydującej fazie zmagań walczyć będą o utrzymanie i zagrają jeszcze trzy mecze przed własną publicznością.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Gratuluję Legii zwycięstwa. Uważam, że wynik nie do końca odzwierciedla to, co działo się na boisku. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się dobrze, moim zdaniem byliśmy lepsi. Mieliśmy więcej sytuacji strzeleckich - wyznał Runjaić dla oficjalnego serwisu Legii.
- Zabrakło nam trochę szczęścia, żeby zdobyć bramkę na 1:1. Wiedzieliśmy, że druga część gry nie będzie łatwa. Koniecznie chcieliśmy doprowadzić do jakichś emocji w tym meczu, musieliśmy znaleźć równowagę między grą ofensywną i defensywną. Dużą przewagę dał Legii gol strzelony na początku drugiej połowy - podkreślił niemiecki szkoleniowiec.
- Dwie pierwsze bramki padły po rykoszetach. To się jednak teraz nie liczy. Otworzyliśmy się po drugim golu i rywale to wykorzystali. Mimo to miałem nadzieję, że zdobędziemy choć jedną bramkę. Uważam, że na nią zasłużyliśmy. Po tym, jak Legia strzeliła trzeciego gola, mecz był rozstrzygnięty - podsumował Runjaić.
(za legia.com)

Przeczytaj również