Ruediger vs policjant. Nietypowa sytuacja przed El Clasico [WIDEO]
![Ruediger vs policjant. Nietypowa sytuacja przed El Clasico [WIDEO] Ruediger vs policjant. Nietypowa sytuacja przed El Clasico [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/498/66263ca5ca65a.jpg)
Przed rozpoczęciem rywalizacji pomiędzy Realem Madryt a Barceloną doszło do niespodziewanego zdarzenia. Antonio Ruediger wdał się w interakcję z policjantem pilnującym porządku.
W niedzielę Real Madryt zmierzył się z Barceloną w 32. kolejce La Ligi. El Clasico zakończyło się wynikiem 3:2 na korzyść "Królewskich".
W kadrze meczowej zwycięskiego zespołu znalazł się Antonio Ruediger. Defensor rozegrał kolejne pełne spotkanie w koszulce "Los Blancos".
Tuż przed rozpoczęciem rywalizacji doszło do nietypowej sytuacji z udziałem Niemca. Wspomniane zdarzenie miało miejsce w tunelu na Santiago Bernabeu.
31-latek wdał się w interakcję z policjantem, który pilnował porządku. Piłkarz zbliżył się do funkcjonariusza i próbował go wystraszyć.
Cała sytuacja miała humorystyczny wydźwięk. Wspomniany policjant zareagował śmiechem, a Ruediger udał się na boisko.
W aktualnym sezonie Ruediger jest kluczowym zawodnikiem Realu. Niemiec rozegrał 40 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zanotował taką samą liczbę asyst.