Ruch dostał gola w prezencie. Beznadziejne zachowanie piłkarzy GKS-u Tychy [WIDEO]

Ruch Chorzów wygrał z GKS-em Tychy 1:0. Zwycięskiego gola zawdzięcza niefrasobliwemu zachowaniu rywali.
Obie drużyny z Górnego Śląska zaliczyły falstart w tym sezonie Betclic 1 Ligi. Przed poniedziałkowym spotkanie znajdowały się w dolnej części tabeli.
Jedyny gol meczu padł w końcówce pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Moneta.
Piłkarz "Niebieskich" wykorzystał fatalne zachowanie graczy gospodarzy. Bramkarz Marcel Lubik ryzykownie podał do znajdującego się przed polem karnym Nemanji Nedicia, a ten stracił piłkę na rzecz rywala. Moneta wykorzystał ten prezent.
GKS po przerwie próbował gonić wynik. Miał jednak problem ze stworzeniem sobie dogodnych okazji strzeleckich. Ruch wybronił skromne zwycięstwo.
Wyniki "Niebieskich" odmieniło przyjście trenera Dawida Szulczka. 34-latek zaliczył drugie zwycięstwo w drugim meczu. A Ruch pnie się w tabeli - jest już ósmy.
Marcin Karbowski16 Sep · 21:10