Rosja wygrała z... Rosją. "To był dobry sparing" [WIDEO]

Rosja wygrała z... Rosją. "To był dobry sparing" [WIDEO]
Sportida/Sipa/PressFocus
Reprezentacja Rosji nie może grać normalnych meczów, ale nie ma wolnego. Drużyna Walerego Karpina pokonała młodzieżówkę 1:0.
Rosja po napaści na Ukrainę została wykluczona z udziału we wszystkich międzynarodowych rozgrywkach przez FIFA i UEFA. Mimo tego Karpin zdecydował się zaprosić piłkarzy na zgrupowanie w zaplanowanym wcześniej terminie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na obóz przyjechali tylko zawodnicy z ligi rosyjskiej. I to też nie wszyscy, którzy pojawiliby się w reprezentacji w normalnych okolicznościach. Zabrakło choćby Artema Dziuby, który dostał wolne od selekcjonera.
Rosjanie podczas zgrupowania w Nowogorsku rozegrali mecz testowy z młodzieżówką. Dorosła kadra wygrała 1:0 po golu Konstantina Tiukawina.
- To był dobry sparing - napisano na oficjalnym koncie reprezentacji Rosji na Twitterze.
- Głównym celem zgrupowania był kontakt. Wspólna praca, przypominanie sobie zachowań. Wkrótce piłkarze o tym zapomną. Potrzebne będzie kolejne zgrupowanie - zapowiedział Karpin.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski26 Mar 2022 · 17:25
Źródło: championat.ru

Przeczytaj również