Ronaldo znów został bohaterem! Szalona końcówka i gol Portugalczyka [WIDEO]

Screen z X
Cristiano Ronaldo po powrocie do Al-Nassr znów strzela. Portugalczyk został bohaterem meczu z Al-Shabab, a końcówka spotkania była kompletnie szalona.
Na pierwsze trafienie w całym meczu trzeba było czekać aż do 69. minuty. Wówczas do siatki trafił Aymeric Laporte, dając prowadzenie Al-Nassr.
Sytuacja wicemistrzów kraju skomplikowała się w końcówce, bo do własnej bramki piłkę wpakował Ali Al-Hassan. Najwięcej działo się jednak w doliczonym czasie gry.
Najpierw w 97. minucie Al-Nassr dostało rzut karny. Nie było zaskoczeniem, że podszedł do niego właśnie Cristiano Ronaldo.
Portugalczyk nie pomylił się z jedenastu metrów. Była to już jego 907. bramka w karierze, na dodatek dająca Al-Nassr komplet punktów.
Wcale nie musiało jednak tak być. W 103. minucie Mohamed Simakan wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę, a rzut karny dostało Al-Shabab.
Przed znakomitą szansą na gola stanął Abderrazak Hamdallah. I choć zmylił Bento, to trafił jedynie w słupek. W efekcie Al-Nassr wygrało ostatecznie 2:1, a Cristiano Ronaldo miał kolejne powody do świętowania.
Maciej PietrasikDzisiaj · 09:12