Ronaldo o... Ronaldo: Decyduje o wynikach w jeszcze większym stopniu niż wcześniej

Cristiano Ronaldo strzelił w tym sezonie Ligi Mistrzów aż piętnaście goli. - Jego wpływ na wyniki jest większy niż kiedyś - uważa Brazylijczyk Ronaldo.
Portugalczyk i Leo Messi od dziesięciu lat rywalizują o tytuł najlepszego piłkarza na świecie. Obaj mają w dorobku po pięć Złotych Piłek.
- Każdego roku jeden z nich jest minimalnie lepszy od drugiego. Obaj są spektakularni - mówi Ronaldo.
Brazylijczyk nie ukrywa, że jest fanem talentu Ronaldo.
- To, co robi, jest niesamowite. Jest rzadziej przy piłce, ale jego wpływ na wyniki jest jeszcze większy niż wcześniej. Ma olbrzymi wachlarz umiejętności. Kiedy mecz nie układa się Realowi, zawsze się pojawia - podkreśla mistrz świata z 1994 i 2002 roku.
Ronaldo zachwyca się też przewrotką Portugalczyka w meczu z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
- To było coś niewiarygodnego. Sam nigdy nawet nie próbowałem takiego strzału - przyznaje Brazylijczyk.