Robert Lewandowski strzelił gola Bayernowi! [WIDEO]

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu z Bayernem Monachium! Barcelona po jego trafieniu prowadziła 2:1.
Europejski hit od początku był bardzo intensywny. Barcelona za sprawą Raphinhi objęła prowadzenie w 1. minucie. Szybko do remisu doprowadził Harry Kane.
Bayern miał przewagę, ale do gospodarze wyprowadzili kolejny cios. W 36. minucie doszło do serii błędów w obronie ekipy z Monachium. Piłki nie wybił Kim, potem doszło do nieporozumienia między Manuelem Neuerem i Dayotem Upamecano. Wykorzystał to Fermin Lopez, który zagrał w kierunku Lewandowskiemu. Polakowi pozostało trafić do pustej bramki.
Lewandowski na gola zareagował w stonowany sposób. Nie manifestował radości z bramki przeciwko klubowi, w którym grał przez osiem lat.
Dla Lewandowskiego był to trzeci gol w tej edycji Ligi Mistrzów. W sumie we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie zdobył już 15 bramek.
Marcin KarbowskiWczoraj · 21:45