Reprezentacja Polski zdeklasowana przez Niemców. To był pogrom!

Reprezentacja Polski do lat 16 dostała surową lekcję od rówieśników z Niemiec. Biało-czerwoni przegrali z nimi aż 1:5!
Reprezentacje Polski i Niemiec do lat 16 rozegrały towarzyski dwumecz. W piątek w Krotoszynie górą byli biało-czerwoni, którzy wygrali 2:1. Rewanż Niemców był srogi.
Drużyna prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała w Jarocinie aż 1:5. Po meczu było już do przerwy. Niemcy prowadzili wtedy już 3:0 po golach Alexandra Staffa, Eymena Laghrissiego i Noaha Birkenpescha. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, bo ostatni z wymienionych na początku spotkania nie wykorzystał rzutu karnego.
Goście poszli za ciosem w drugiej połowie. Swojego kolejnego gola strzelił Birkenpesch, a do siatki trafił też Mylo Kientz.
Polacy honorową bramkę zdobyli w samej końcówce. Tuż przed zakończeniem spotkania do bramki trafił Mateusz Cegliński.
Marcin Karbowski16 Oct 2023 · 13:14