Remis w pierwszoligowym hicie! ŁKS prowadził w osłabieniu, jednak nie zdołał wygrać [WIDEO]

Twitter Screen
ŁKS Łódź, który grał w osłabieniu, zremisował z Górnikiem Łęczna. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli ani jednego gola. Inauguracyjna część była bezbarwna i zakończyła się bezbramkowym remisem.
Niedługo po rozpoczęciu drugiej odsłony ŁKS wyszedł na prowadzenie. W 50. minucie Antonio Majcenić posłał dośrodkowanie w pole karne Górnika.
Adresatem podania był Andreu Arasa. Hiszpan uderzył piłkę głową i trafił w słupek. Chwilę później futbolówka wróciła pod jego nogi, a ten skutecznie ją dobił zdobywając bramkę.
Niedługo po golu 25-latka gracz ŁKS-u, Adrien Louveau, obejrzał czerwoną kartkę. Po konsultacji VAR sędzia postanowił wyrzucić Francuza z boiska w 56. minucie.
Górnik rzutem na taśmę wyrównał wynik meczu. W 89. minucie Damian Warchoł wykorzystał podanie Branislava Spacila i strzelił gola. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem remisowym 1:1.
Filip Węglicki05 Aug · 22:29