Reakcja Kahna wywołała burzę. Szef Bayernu odpowiedział katalońskiej gazecie. "Interpretacja z powietrza"

Reakcja Kahna wywołała burzę. Szef Bayernu odpowiedział katalońskiej gazecie.  "Interpretacja z powietrza"
Hasan Bratic / Press Focus
Oliver Kahn tłumaczy się ze swojej reakcji w trakcie losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niemiec uważa, że jego zachowanie jest źle interpretowane przez dziennik z Katalonii.
Gdy okazało się, że Bayern w fazie grupowej Ligi Mistrzów zagra z Barceloną, telewizyjne kamery natychmiast pokazały Olivera Kahna. Szef mistrzów Niemiec aż zaśmiał się na taki wynik losowania.
Dalsza część tekstu pod wideo
Katalońskie media w reakcji byłego bramkarza doszukują się drugiego dna. Dziennik "Sport" sugeruje wręcz jego lekceważący stosunek do Barcelony.
- Kahn pokazał szeroki uśmiech. To niezwykła reakcja wśród osób biorących udział w losowaniach. Zwykle dominuje szacunek - stwierdził "Sport".
Kahn już po losowaniu mówił, że spodziewał się, że Bayern wpadnie na Barcelonę. Na łamach "Bilda" odpowiedział na pretensje katalońskiej gazety.
- Ta interpretacja jest wzięta z powietrza. Robert Lewandowski zaledwie kilka tygodni temu odszedł od nas do FC Barcelony, a teraz los połączył nas w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Uśmiechnąłem się z powodu takiego dziwactwa futbolu - wyjaśnił Kahn.
- Mam największy szacunek dla Roberta i FC Barcelony. Te mecze będą świętem dla kibiców obu drużyn i wszystkich sympatyków futbolu - podkreśla Niemiec.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski26 Aug 2022 · 10:56
Źródło: Sport, Bild

Przeczytaj również