Raphina osłabił FC Barcelonę. Karygodne zachowanie reprezentanta Brazylii [WIDEO]
![Raphina osłabił FC Barcelonę. Karygodne zachowanie reprezentanta Brazylii [WIDEO] Raphina osłabił FC Barcelonę. Karygodne zachowanie reprezentanta Brazylii [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/458/64d94351e3930.jpg)
FC Barcelona przez ponad pół meczu z Getafe grała w osłabieniu. Czerwoną kartkę za uderzenie przeciwnika dostał Raphinha.
O pierwszej połowie meczu Getafe z Barceloną nie da się powiedzieć niczego dobrego. Dłużej przy piłce utrzymywali się mistrzowie Hiszpanii, ale warunki dyktowali gospodarze. Pełno było nerwów, walki i agresywnych zagrań.
Prym w nieczystej grze wiódł Damian Suarez. Choć piłkarz Getafe faulował aż cztery razy, to nie został ukarany przez sędziego.
Z boiska wyleciał za to Raphinha. Brazylijczyk w końcówce pierwszej połowy dał się sprowokować i w walce o pozycję przyłożył rywalowi łokciem.
Piłkarze Barcelony protestowali, ale ich interwencja u sędziego nie zdała się na nic. Przez ponad pół meczu musieli sobie radzić w osłabieniu liczebnym.