Ranieri nie zamierza odchodzić z Leicester. "Piłkarze są ze mną szczęśliwi"

Leicester City wróciło do szarej rzeczywistości. Sensacyjni mistrzowie Angli muszą przygotować się na walkę o utrzymanie w Premier League. Claudio Ranieri nie zamierza jednak podawać się do dymisji.
Po 24 kolejkach Leicester zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli Premier League. Nad strefą spadkową ma zaledwie jeden punkt przewagi.
Słabe wyniki wywołały lawinę pytań o nastroje w szatni. Według Ranieriego atmosfera w zespole wciąż jest dobra.
- Trzymamy się razem. Wierzę w moich piłkarzy, a oni we mnie. Kiedy dziennikarze pytają się mnie, czy myślę o odejściu, to mówię, że pomyślę o tym dopiero wtedy, gdy zawodniczy nie będą ze mną szczęśliwi. Na razie są - mówi Ranieri.
- Musimy zapomnieć o poprzednim sezonie. To coś strasznego, ale teraz w każdym meczu musimy walczyć, by utrzymać się w lidze - komentuje włoski szkoleniowiec.